ilan ver - İlan Ekle - firma ekle - Ücretsiz
İlan Detayları
İlan No 766692

SULAK ALANDA SAZ VE OT TEMİZLEME

 • SULAK ALANDA SAZ VE OT TEMİZLEME
 • SULAK ALANDA SAZ VE OT TEMİZLEME
 • SULAK ALANDA SAZ VE OT TEMİZLEME
 • SULAK ALANDA SAZ VE OT TEMİZLEME
1234 TL
Bolu / İhsangazi / Evreşe / KAYABÜKÜ KÖYÜ
İlan Tarihi
 20 Aralık 2013
Boy ( Metre )
 Belirtilmemiş
En ( Metre )
 Belirtilmemiş
Yıl
 Belirtilmemiş
Kamara Sayısı
 Belirtilmemiş
Motor Gücü (HP)
 Belirtilmemiş
Tonaj (Ton)
 Belirtilmemiş
Kimden
 Belirtilmemiş
Durumu
 Belirtilmemiş
Takaslı
 Belirtilmemiş
Önceki İlanSonraki İlan
İletişim Bilgileri
Tuğrul Duman
Üyelik Tarihi 20 Aralık 2013
Cep
05357245102
Diğer İlanları+ Favorilerime EkleMesaj Gönderİlanı Yazdırİlan ile ilgili şikayetim var
İlan Açıklaması

ED MAKİNEDEN TÜRKİYE'DE BİR İLK;

EDMAKİNE iş makinelerinin operasyonel kiralanması konusunda Türkiye'de profesyonel anlamda faaliyet gösteren iş makinesi kiralama şirketidir. Bu işlevselliği gerek yetişmiş teknik ekibi, gerek yetişmiş operatör kadrosu ve gerekse iş makinası parkı ile sağlamaktadır. Bünyemizde bulunan geniş makine parkı ile her türlü projelerinize ve makine ihtiyacınıza kendi yetiştirmiş olduğumuz operatörlerin kullanımında olan makinelerle destek verebilecek yapıdadır. ED MAKİNE parkında; dünya çapında kalitesi ve verimliliği ile ün yapmış tüm marka ve tipte DOZER, ELLEÇLEME EKSKAVATÖRLER, TELESKOPİK DİPPERLER, LODER, GREYDER, MOBİL KONKASÖRLER, MOBİL ELEKLER,PALETLİ VE LASTİKLİ EKSKAVATÖRLER, KIRICILI VE KOVALI EKSKAVATÖRLER, HER TONAJDA ASFALT VE TOPRAK SİLİNDİRLERİ, BEKO LODERLER ve Türkiye'de bir ilk gerçekleştirerek GÖL TEMİZLEME EKSKAVATÖRü ile kiralamada her türlü seçenekleri çözüm sunuyoruz.

Watermaster’in  çok amaçlı ekipmanları ile tarama+kazma+su pompalama+kazık çakma vs. gibi işlemleri rahatlıkla yapabilirsiniz. Watermaster ile  yüzer veya köklü bitkileri, zararlı taşları ve kayaları, altta biriken çöpleri kazıcı ve temizleme ekipmanı ile aldırabilirsiniz.

Emiş tarama ekipmanı ile, dipte birikmiş olan çamur veya zararlı bitki örtülerini 1,5 kilometreye kadar boru hattı yoluyla tahliye edilebilir. Bu teknolojiler sayesinde gölleri,akarsuları,kanalları yeniden kullılabilir alan hakline getirmek mümkündür.

Watermaster çevresinde ve çevre üzerinde düşük maliyete sahiptir.  Çok amaçlı teknoloji kullanılarak, tek bir makine ile yerinde tüm işleri tamamlamak  mümkündür. Temizlenecek alanlar için  emme tarak gemisi, bir duba, römorkör ya da ankraj için gemiler, yardımcı bir ekskavatör gibi çeşitli ve tek amaçlı makineler seferber etmeye gerek yoktur.Watermasterin çok amaçlı ekipmanları sayesinde maliyetiniz azalır, ekonomik ve yüksek kaliteli çözümler sağlar.

Nakliye: Watermaster, komple bir ekipman olduğu için nakliyesi yapılan diğer iş makinaları gibi lowbetle sağlanır.. Bir lowbet üzerinde çalışma sahasına geldikten sonra, pahalı vinç yardımına gerek yoktur çünkü herhangi bir dış yardım almadan ve su dışında da makine basitçe yürür. Dolayısıyle, diğer makineler gibi yükleme ve boşaltma hizmetleri , montaj ve demontaj, ekstra personel ve operatör  ihtiyacı ortadan kalkar.İndikten hemen sonra çalışmaya başlamak için hazır.

Çalışma alanları;

Nehirlerde, kanallarda, limanlarda, göl ve kıyı sularında, Emme ve kazıcı tarama işlemi

Diğer makinelerin giremediği (sulak alanlar, sığ sular, sahillerde, endüstriyel havuzları, köprü altlarında, tüneller vs) ile çalışmanın zor veya imkansız olduğu yerlerde,

Ayrı ayrı makinelerin (kesici emme tarak gemisi, beko tarak gemisi, römorkör, montaj vinçler) nakliyesinin ve çalışmasının uygun olmadığı hallerde

Su veya kıyı kazık çakma ihtiyaç halinde

Çevresel veya genel tarama

Sulak alanda saz ve ot biçme

Afet Kontrol

Dip Tarama ve Tahliye

Göl ve gölet temizleme

Yosun,saz,ot,çöp toplama

DETAYLI BİLGİ İÇİN LÜTFEN KİRALAMA DANIŞMANLARIMIZDAN BİLGİ ALINIZ

EDMAKİNE.COM

ERTUĞRUL BEY

+90 212 472 79 80

+90 535 724 51 02

İŞ MAKİNESİ KİRALAMADA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

210 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

Detay Bilgisi
 •  Atık Su Tankı
 •  Elektrikli Irgat
 •  Filika
 •  GPS
 •  Mutfak
 •  Radar
 •  Sonar
 •  Telsiz
 •  Tuvalet
 •  Uydu Sistemi
ucretsizilanekle.com'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.
Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından ucretsizilanekle.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.