ilan ver - İlan Ekle - firma ekle - Ücretsiz
İlan Detayları
Konumu
İlan No 899803

Prekast Kablo Kanalı

  • Prekast Kablo Kanalı
0,00 TL
Sivas / Sivas / Toptancılarsitesi / DÖRTEYLÜL SANAYİ SİTESİ
İlan Tarihi
 24 Ağustos 2013
Önceki İlanSonraki İlan
İletişim Bilgileri
Binali Keskin
Üyelik Tarihi 24 Ağustos 2013
İş
05427325558

Cep
05427325558
Diğer İlanları+ Favorilerime EkleMesaj Gönderİlanı Yazdırİlan ile ilgili şikayetim var
İlan Açıklaması

Müşterilerimizin Talepleri Doğrultusunda Her Tip Projeye uygun Prekast Kanalının Üretimini Hızlı, kaliteli, ekonomik Şekilde üretimini Gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca Kullanım Amacına ve Müşterilerimizin Taleplerine Göre tasarımda Yapmaktayız.

Prekast Kablo Kanalları TCDD Şartnamesine ve Prekast Yapım teknik Usullerine Uygun  Yüksek Kalitede Ekonomik Olarak Firmamız Tarafından Üretilmektedir.

Prekast Kablo Kanallarında   TSE limitlerinin Altında Su Emme Oranı İle ( % 6 ) ve İçeriaindeki Düşük Boşluk Miktarının Damarsız Olması nedeni İle Prekast Kablo Kanalları  Su emmez Bu Nedenle Donma Çözülme Karşısında etkilenmez , en zor Doğa Şartlarında kesinlikle Bozulmaz  Prekast Kablo Kanalı Bu Nedenlerle Çok Uzun Süre kullanılabilir. Çatlak Oluşmaz .

1078 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ucretsizilanekle.com'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.
Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından ucretsizilanekle.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.
teknoloji haberleri