ilan ver - İlan Ekle - firma ekle - Ücretsiz
İlan Detayları
İlan No 765063

Kronos mf 900 gold hunter alan tarama

  • Kronos mf 900 gold hunter alan tarama
  • Kronos mf 900 gold hunter alan tarama
2000 TL
İstanbul / Birecik / Yenifoça / BAHÇELİ KÖYÜ
İlan Tarihi
 07 Şubat 2014
Marka
 Belirtilmemiş
Kimden
 Mağazadan
Durumu
 Belirtilmemiş
Önceki İlanSonraki İlan
İletişim Bilgileri
Taner Taskın
Üyelik Tarihi 03 Aralık 2013
İş
02122454484

Cep
05452454484
Diğer İlanları+ Favorilerime EkleMesaj Gönderİlanı Yazdırİlan ile ilgili şikayetim var
İlan Açıklaması

kronos%20alan%20tarama%201.jpg

Teknolojinin gelişmesine paralel olarak gelişen dedektör teknolojileri definecilerin olmasa olmazı durumuna geldi. Eski dönemlerdeki işaret çözme, kayıt tutma, arazi şekillerinden yer tesbiti, ağaç ve ya bakır çubuk kullanma gibi yöntemlerin tamamı dedektör sanayinin gelişmesi ile birlikte yerini ‘’define arama cihazları ‘’  diye tabir edilen sektöre bıraktı.Askeri amaçlarla üretilen dedektörler zaman içinde gelişti. Ayrım ve derinlik yönünden güçlü bir şekil aldı. Zaman içinde yine jeofizik alanında kullanılan araç gereçlerde değişime uğrayarak defineciler tarafından kullanılmaya başladı.Ancak ; gerek metal dedektörleri, gerekse jeofizik yer altı görüntüleme sistemleri dar alanlarda kullanılabildiğinden dolayı, geniş alanların taranması hem çok zaman almaya hem de maliyetli olmaya başladı.Ağaç ve bakır çubuklarla başlayıp metal dedektörleri ve jeofizik cihazları ile devam eden defincilik bu gün ‘’ Alan Tarama Sistemleri ‘’ diye tabir edilen yepyeni bir sisteme geçti.            Bu sistem definecilere çok kısa zamanda çok geniş alanları tarama imkanı tanıdı.  Alan tarama sistemlerini geliştirdiği son teknoloji ürünü ise şu anda elinizde tutmuş olduğunuz  ‘’ KRONOS MF 900 ‘’ Alan tarama cihazıdır. Kronos MF 900 teknolojisi size geniş alanları kısa bir sürede tarama imkanı sağlayacaktır. 


 

KRONOS MF 900 ALAN TARAMA CİHAZI            


Uzun menzilli Alan Tarama Cihazı ‘’ KRONOS MF 900 ‘’  define ve maden arayıcılarının büyük alanları kolayca taramaları için tasarlanmıştır. Geleneksel alan tarayıcıların aksine Kronos MF 900 nesneleri tek tek tespit ederken aynı zamanda hem derinlik alma hemde metal cinsini tespit etme imkanı tanır. Geliştirilmiş mikro işlemci programı sayesinde her türlü mineral alan etkisini yok ederek en doğru tespiti sağlar.            Kronos MF 900  de İyonik algılanma ve manyetik alan sapması yöntemi ile biyonik algılama bir arada kullanılmıştır. İyonik algılamada uzun süre toprak altında kalan metallerin yaydığı iyonik dalgalar tespit edilirken, manyetik algılama yöntemi ile bu metallerin derinlikleri ve cinsleri kolaylıkla anlaşılabilir.            Kronos MF 900 Geniş arazilerde sizi kısa sürede hedefe yönlendirir. Metal dedektörleri ile taramanızın günler alacağı alanları birkaç dakikalık sürede tarayabilir. Gömülü metalleri tek tek tespit edebilirsiniz. İçinde hazır halde bulunan 4 ayrı programdan birini seçin ve aramaya başlayın. Gerekli durumlarda su bulmak için dahi kullanabileceğiniz bu harika programlar size zahmetsiz arama imkanı sağlayacaktır. Kalibrasyon, toprak ayarı, mineral için ek bir eliminatör vb hiçbir uğraşa yada ek  bir cihaza  ihtiyacınız yok.  ‘’ Aç ve ara ‘’ her şey bu kadar kolay. Ayrıntılı bilgi için iletişim formumuzu kullanabilirsiniz

183 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ucretsizilanekle.com'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.
Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından ucretsizilanekle.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.