ilan ver - İlan Ekle - firma ekle - Ücretsiz

Ankara Temizlik

Ankara Temizlik, Şirketleri, Firmaları, Temizliği, Şirketi, Firması, Hizmeti, Hizmetleri, Ankara Genelinde Temizlik, Ankara İçlelerin de Temizlik
İlan Detayları
İlan No 787362

Dış Cephe Cam Temizliği Ankara - 0312 911 19 13

 • Dış Cephe Cam Temizliği Ankara - 0312 911 19 13
 • Dış Cephe Cam Temizliği Ankara - 0312 911 19 13
 • Dış Cephe Cam Temizliği Ankara - 0312 911 19 13
 • Dış Cephe Cam Temizliği Ankara - 0312 911 19 13
 • Dış Cephe Cam Temizliği Ankara - 0312 911 19 13
 • Dış Cephe Cam Temizliği Ankara - 0312 911 19 13
 • Dış Cephe Cam Temizliği Ankara - 0312 911 19 13
 • Dış Cephe Cam Temizliği Ankara - 0312 911 19 13
0,00 TL
Ankara / Etimesgut / Çarşı / ELVAN MAH.
İlan Tarihi
 21 Eylül 2016
Firma Adı
 Ankara Temizlik
Kısa Bilgi
 Ankara Temizlik
Yetkili Adı Soyad
 Umut
Çalışan Sayısı
 40
Web Adresi
 www.temizlikhizmeti.net
E-Posta Adres
 bilgi@temizlikhizmeti.net
Telefon
 0312 911 1 913
Fax
 Belirtilmemiş
Adres
 Ankara
Sektör Bilgisi
 Hizmetler
Alt Sektör
 Temizlik Hizmetleri
Önceki İlanSonraki İlan
İletişim Bilgileri
Umut AYD
Üyelik Tarihi 24 Ağustos 2013
İş
0 (312) 911 19 13

Cep
0 (544) 419 04 42
Üyenin MağazasıDiğer İlanları+ Favorilerime EkleMesaj Gönderİlanı Yazdırİlan ile ilgili şikayetim var
İlan Açıklaması

ANKARA DIŞ CEPHE CAM TEMİZLİĞİ

0312 911 1 913

www.dışcephetemizlik.com


 

Camlarınız Berraklığa Kavuşsun
 
         Ankara da Bulunduğumuz ortamların temizliği oldukça yorucu olabiliyor ve çok fazla zaman alıyor. Derinlemesine bir temizlik yapmak istediğimizde bu bizim inanılmaz derecede yorgun olmamıza neden oluyor. Bizi en çok zorlayan ise çoğu zaman cam temizliği oluyor. Hava şartları, çevrenin etkisi ile camların özellikle dış kısmı çok fazla leke oluyor. Bu lekeler kötü görüntüler ortaya çıkarıyor ve insanlar bu şekilde kalmasını istemediğinde temizlemeye çalışıyor.
         Yüksek katlı binalarda cam temizliği oldukça riskli oluyor. Camın dışındaki yerleşik kirleri temizlemek için tehlikeli durumların ortaya çıkması söz konusu olabiliyor. Bu nedenle birçok bayan evini temizlerken camlarını temizlemekten çekiniyor. Kendisi cesaret edemediğinde bunun için cam temizliği yapan firmalarla görüşüyor ve hiç kimse tehlikeli durumlar oluşturmadan camlar tertemiz hale geliyor. Artık temiz olabilmek için bayanların kendini riske atmasına gerek kalmıyor. Kendi özel aletleri, çalışma ekipmanları ile temizlik şirketleri yüksek katlı binaların, geniş camlarını kolaylıkla temizleyebiliyor.
          Sadece evlerde değil, ofislerde de cam temizliğine ihtiyaç duyuluyor. Yağmur ve rüzgar, diğer çevresel faktörlerle beraber camlar üzerinden kir birikintilerinin olmasına neden oluyor. Bu kir sıklıkla temizlenmezse üst üste katman haline geliyor ve bunu temizlemek oldukça zor oluyor. Özellikle geniş ofis camlarında bunu temizlemek daha da zorlaşıyor. İlerleyen zamanlarda kalıcı lekeler bile oluşabiliyor. Bunlarla karşılaşmamak için ofis cam temizliğiayda bir kez yaptırılmalıdır. Bu temizlik sırasında ofiste yürütülen işler hiçbir şekilde aksamayacak ve oldukça kısa bir sürede temizlik tamamlanacaktır.
         Ev, ofis ve diğer iş yerleri için cam temizliği ihtiyacı olduğunda birçok firma bu konuda profesyonel çözümler üretebilir. Kısa sürede başarılı ekip cam temizliğini bitiyor ve müşterilerin memnuniyeti ön planda tutuluyor. Artık bütün camlar göz alıcı berraklığa ulaşıyor, kir, pas, çamur vs. hepsi kısa sürede yok olup gidiyor.
 

Ankara temizlik firmalar arasinda Dış Cephe Cam temizlik  yüksek binalarda dış cephe temizlik hizmetlerini profesyonel olarak yapan ve temizlik yapılan yerlerde güvenlik önlemlerini alarak hem iş güvenliği hemde işçi güvenliğine önem vermektedir. Firmamız binanızın, dış cephe cam ve metal yüzeyini özel temizlik malzemeleri ile kaliteli ekip ve ekipmanları kullanılarak hizmet vermektedir. Uzman ekipler tarafından İtinayla verdiğimiz hizmetin arkasındayiz. Ankara`nın her yerine servis hizmeti vermekteyiz. Temizlik ekipmanlarımız son teknolojiye uygun olarak yenilenmekte ve en hızlı hizmeti vermektedir.

Özellikle dış cephesi cam ve alüminyum kompozit olan binalar ve plazaların çoğalmasıyla dış cephe temizliği ciddi bir ihtiyaç haline gelmiştir. Dış cephe temizliği yapılmayan binalar; müşteriler ve ziyaretçiler üzerinde kötü intiba bırakmakta ve çalışanların kendilerini huzursuz hissetmelerine neden olmaktadır.
2010 yılından itibaren dış cephe temizliği konusunda uzmanlaşan DIŞ CEPHE TEMİZLİK HİZMETLERİ, özellikle çok katlı binalarda cam, alüminyum kompozit gibi kaplamaların temizliğini profesyonel personel ve kaliteli ekipmanla yapmaktadır.
Dış cephe temizliği,Dış Cephe Cam Temizlik Hizmetlerine ait 26 ve 32 metreye ulaşabilen 2 araç üstü teleskobik platform ile 80 metrede çalışabilen elektrikli dış cephe asansörü ile yapılmaktadır.

Binalarınızın dış cephe yüzeyleri, dış etkenlerden kaynaklanan kireç, pas, oksitlenme ve toz yapışmalarına karşı önce basınçlı su ile yıkanıyor. Bu dış yüzeylerin detay temizliği, daha sonra parlatıcı ve su tutunmasını azaltma özelliğine sahip temizlik ürünleriyle %100 kesin çözüm sağlanarak yapılıyor.

Siz değerli müşterilerimizin çok büyük paralar harcayarak sahip olduğu binalarınızın bakımı ve güzel görünmesi tamamen temizlikle sağlanabilir. Dış Cephe Cam Temizlik Hizmetleri olarak; sektördeki yenilikleri araştırıp geliştirerek, müşterilerimize son derece uygun fiyatla, kaliteli hizmet vermek ana hedefimizdir.

 • Dış cephe temizliği
 • Ankara dış cephe cam temizliği
 • Ankara dış cephe temizliği
 • Metropol ve yüksek bina temizliği
 • Çatı Temizliği
 • Cam Temizliği Ankara

322 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.