ilan ver - İlan Ekle - firma ekle - Ücretsiz
İlan Detayları
Konumu
İlan No 893226

Devren Sigorta Acentesi

  • Devren Sigorta Acentesi
7500 TL
İstanbul / Halkapınar / Karakuyu / GÖKDAĞ KÖYÜ
İlan Tarihi
 25 Aralık 2013
Hizmeti Veren
 Belirtilmemiş
Önceki İlanSonraki İlan
İletişim Bilgileri
Cihangir Derince
Üyelik Tarihi 25 Aralık 2013
Cep
5324098339
Diğer İlanları+ Favorilerime EkleMesaj Gönderİlanı Yazdırİlan ile ilgili şikayetim var
İlan Açıklaması

BİR ACENTE AÇMAK AYLARINIZI ALMASIN !

Sigorta firmalarında çalışmaktan bıkmış ve kendi işini kurmak isteyen, sektöre yeni girmeyi düşünen veya okuldan yeni mezun olmuş sigortacılar için idealdir.

TOBB Levha Kayıt Ücreti olan 7.500 TL ödenmiştir.

Bu acenteyi devralırken, devir masrafları ve levha kayıt ücreti dışında hiçbir bedel ödemeyeceksiniz !

 

Açıklamalar


1- Acentem Şahıs Firması olarak kurulmuştur, dolayısı ile devir esnasında önce Ltd yapılacak akabinde hisse devri yapılacaktır.

2- Başlangıçta tüm devir masrafları peşin alınacak ayrıca her iki tarafın yasal güvenliği açısından noterde protokol imzalanacaktır. Ltd'e geçiş ve hisse devir aşamasına gelindiğinde ise 7.500 TL levha kayıt bedeli alınacaktır.

3- İlandaki resim temsilen konulmuş olup mevcut ofis boşaltılmıştır. Ancak boşaltılan ofis hala boştur, telefon ve adsl hatta alarm sistemi vardır, hepsi bir dilekçe ile devir alınabilir. Ofis İstanbul'da çok merkezi bir yerdedir. Aynı ofisi tutmak isteyenler için yardımcı olabilirim.

4- 2013 yılı başında kurduğum şirketimin hiçbir banka ile bir işlemi olmamış olup, tek kuruş dahi vergi borcu bulunmamaktadır.

5- Devir işlemi sadece şirket içindir acentelik anlaşmalarım devire tabi değildir, sonlandırılacaktır. Tahminen 10 gün sürecek bir devir sürecinden sonra sektördeki istediğiniz firmalara acentelik başvurusu yapabileceksiniz.

BU FIRSATI KAÇIRMAYIN !

365 Kişi Tarafından Görüntülenmiştir.

ucretsizilanekle.com'da Yer Alan Kullanıcıların Oluşturduğu Tüm İçerik, Görüş Ve Bilgilerin Doğruluğu, Eksiksiz Ve Değişmez Olduğu, Yayınlanması İle İlgili Yasal Yükümlülükler İçeriği Oluşturan Kullanıcıya Aittir.
Bu İçeriğin, Görüş Ve Bilgilerin Yanlışlık, Eksiklik Veya Yasalarla Düzenlenmiş Kurallara Aykırılığından ucretsizilanekle.com Hiçbir Şekilde Sorumlu Değildir. Sorularınız İçin İlan Sahibi İle İrtibata Geçebilirsiniz.